KONST / Litografier / Färglitografi 12769230

nr 1276 9230

Claude Weisbuch

(f. 1927)

Färglitografi, Claude Weisbuch (f. 1927), Don Quijote. Signerad, numrerad 145/250. Motivet: 54x75cm

Utrop:

400 kr

Såld:

200 kr

måndag 23 september 2019
kl 18:02:18