KONST / Litografier / Färglitografi 17144327

nr 1714 4327

Brita Streijffert

(1917-2006), Sverige

Signerad, daterad 1985. Färglitografi. Bladets mått: 57x76 cm, yttermått inklusive ram: 63x82 cm

Brita Streijffert, svensk bildkonstnär född 1917, död 2006.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 28 juli 2025
kl 18:39:17

Brita Streijffert

Läs mer om Brita Streijffert