KONST / Litografier / Färglitografi 11709102
nr 1170 9102
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, "Gröna Lund 2000", signerad och numrerad 290/360, motivet: 37x45
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:33:02
18/3 12:35:17
700 kr
19/3 19:28:02
19 mar
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö