KONST / Litografier / Färglitografi 17309384
nr 1730 9384
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 102/250, får. Färglitografi, bildmått: 24x38 cm, yttermått inklusive ram: 40x54 cm
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 18:10:11
300 kr
350 kr