ART / Lithographs / Litograph in colors 9132080
nr 913 2080
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
Albert Johansson (1926-1998), 1/260, sheet: 45x58,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Albert Johansson (1926-1998), 1/260, bladets mått: 45x58
Condition: löst blad
Albert Johansson, Swedish born 1926, dead 1998.
1500
SEK 350
Monday September 22 2014
at 18:37:56
18/9 23:35:17
21/9 18:37:48
350 kr