KONST / Litografier / Färglitografi 17453219

nr 1745 3219

Färglitografi

Alain Thomas (f. 1942), Frankrike. "Calife". Signerad, numrerad 120/170. Färglitografi, bildmått: 64x51 cm, yttermått inklusive ram: 85x68 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 december 2025
kl 18:25:20

30/11 14:50:49 1      Vinnande bud