KONST / Litografier / Färglitografi 16229380
nr 1622 9380
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Signerad, numrerad EA, daterad -74. Färglitografi, bildmått: 59x50 cm, yttermått inklusive ram: 72x62 cm
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 maj 2024
kl 20:17:38
27/5 16:37:55