KONST / Litografier / Färglitografi 10974113
nr 1097 4113
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Alain Soucasse (f. 1951), "Fickur", 24/90, signerad, motivet: 30x24
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 mars 2017
kl 18:02:15
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
20 mar