KONST / Litografier / Litografi 17515209
nr 1751 5209
Litografi
efter B Buffet, Paris, DJ, signerat i tryckplåt. Bildmått: 47,5x68 cm, yttermått inklusive ram: 62x82. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 december 2025
kl 19:30:51
15/12 15:15:17
Litografi
nr 1751 5209
Litografi
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 15 december 2025 |
| 15/12 15:15:17 | 1 | Vinnande bud |