KONST / Litografier / Litografi 14719156

nr 1471 9156

Tom Krestesen

(f. 1927), Danmark

Litografi, Signerad, numrerad 98/160, daterad 76. Bildmått: 69x46cm, yttermått inklusive ram: 82x58cm

Tom Krestesen, målare och konsthantverkaee, född i Kolding, Danmark 1927.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 maj 2022
kl 20:19:45

27/5 03:27:28 1      Vinnande bud

Tom Krestesen

Läs mer om Tom Krestesen