KONST / Litografier / Litografi 12422010

nr 1242 2010

Litografi

Oscar V Andersson, 1881. "Minne af Nordostpassagen". Signerad i tryckplåt. Motivet: 28x37 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:15:50

8/3 11:59:20 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar