BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 8597072
*
nr 859 7072
Takarmatur
metall, 1950-tal, höjd: 22 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:13:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 17:17:52
1
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor metall takarmatur taklampa taklampor
-
8336 Takarmatur
glas och mässing. Diameter: 68 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:40
-
8210 Takarmatur
Jugend, koppar med skärm i alabster och glas. Diam..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:32
-
8320 Takarmatur
mässing och prismor. Diameter: 55 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:52
-
8322 Takarmatur
Metall med glaskupa. Höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:25
-
8060 Takarmatur
prismor. Höjd: 35 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:30
-
8111 Takarmatur
stomme i mässing, prismor i form av blommor. Höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:05
*
Takarmatur
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7072
Takarmatur
metall, 1950-tal, höjd: 22 cm
| Utrop: | 400 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 11/11 17:17:52 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor metall takarmatur taklampa taklampor
-
8336 Takarmatur
glas och mässing. Diameter: 68 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:40 -
8210 Takarmatur
Jugend, koppar med skärm i alabster och glas. Diam..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:32 -
8320 Takarmatur
mässing och prismor. Diameter: 55 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:52
-
8322 Takarmatur
Metall med glaskupa. Höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:25 -
8060 Takarmatur
prismor. Höjd: 35 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:30 -
8111 Takarmatur
stomme i mässing, prismor i form av blommor. Höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:05



