GLASS & CERAMICS / Ceramics / Kruka med fat 7143821
nr 714 3821
Kruka med fat
around 1900, height: 19, wear, damages.
omkring 1900, höjd: 19
Condition: slitage, skador
SEK 450
Monday September 12 2011
at 17:25:55
350 kr
350 kr
400 kr