GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kanna 10952521

nr 1095 2521

Kanna

+ vas, 2 delar, Keramik, höjd: 8-12 cm, bland annat rökelsekanna, 1900-tal

Kondition: nagg

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 mars 2017
kl 20:57:28

13/3 20:52:28 1      Vinnande bud

Tilgman Keramik