KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 17537154
nr 1753 7154
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Tusch, ”Slas”. Signerad, daterad -68, landskap med får. Bildmått: 41x51 cm, yttermått inklusive ram: 60x70
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 januari 2026
kl 20:37:19
18/1 16:08:31
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas