KONST / Litografier / Grafiskt blad 11915355
nr 1191 5355
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 7/90, bladets mått: 42,5x46 cm
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 juni 2018
kl 18:11:52
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)