KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 7695460
nr 769 5460
Gouache
Sädesfält, signerad-75, motivets mått: 39x56
Utrop:
500 kr
måndag 6 augusti 2012
kl 17:26:22
Gouache