GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glasmålningar 15328137

nr 1532 8137

Glasmålningar

3 st, Milan Horvat Hlebinski (1947). Signerad, daterad 1984, Croatien, yttermått inklusive ram: 20x15 - 27x32 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 april 2023
kl 20:11:49

28/3 21:36:16 1      Vinnande bud