KONST / Litografier / Grafiskt blad 13242266
nr 1324 2266
Grafiskt blad
Gicléetryck, Veronica Sofie, Ansikte. Monogramsignerad VS, numrerad 49/100m löst blad. Motivet: 28x38 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 maj 2020
kl 20:38:08
4/5 18:56:44
350 kr
4/5 19:32:53