KONST / Litografier / Gicléetryck 13774015

nr 1377 4015

Lars Eje Larsson

(f. 1954), Sverige

Gicléetryck, Lars Eje Larsson (f. 1954), Sverige. "Clay". Signerad, numrerad 31/100. Motivet: ca 38x28 cm, oramat löst blad

Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 februari 2021
kl 20:49:58

7/2 22:00:15 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lars Eje Larsson

Läs mer om Lars Eje Larsson