KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14519001
nr 1451 9001
Grafiskt blad
Jonas Lund, "Skymning". Signerad, numrerad EA 13/15, Giclee fine art. Bildmått: 26x51 cm, yttermått inklusive ram: 31x54 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 februari 2022
kl 18:51:23
23/2 08:58:18