ART / Lithographs / Giclée 13272014
nr 1327 2014
GICLÉE
Bengt Bengtsson. 'Cuba'. Signed, numbered 98/100. Unframed. Subject: 28x38 cm,
Gicléetryck, Bengt Bengtsson. "Cuba". Signerad, numrerad 98/100. Oramat löst blad. Motivet: 28x38 cm
700
SEK 300
Monday May 18 2020
at 19:09:07
8/5 10:01:04