ART / Lithographs / Giclée 13714018
nr 1371 4018
GICLÉE
Anette Claesson, "Rebirth". Signed, numbered 16/50. Subject: ca 38x28 cm, unframed,
Gicléetryck, Anette Claesson, "Rebirth". Signerad, numrerad 16/50. Motivet: ca 38x28 cm, oramat löst blad
SEK 150
Monday January 11 2021
at 18:57:36
23/12 13:47:51
100 kr
2/1 13:31:17