FURNITURE / Tables / Gate-leg table 6122735
nr 612 2735
GATE-LEG TABLE
Perstorpsskiva, length: 26 + 53x2, width: 73, height: 77, wear, damages.
Perstorpsskiva, längd: 26 + 53x2, djup: 73, höjd: 77
Condition: slitage, skador
100
SEK 200
Monday November 30 2009
at 17:57:51
28/11 14:32:59
150 kr
29/11 19:44:43