FURNITURE / Tables / Gate-leg table 5522765
nr 552 2765
GATE-LEG TABLE
Lenght: ()
1800-tal, längd: 160, djup: 115, höjd: 78
Condition: slitage, skador
1500
SEK 3100
Monday November 17 2008
at 16:00:00
1.000 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.300 kr
3.000 kr