GLASS & CERAMICS / Ceramics / Formar 7143501

nr 714 3501

Formar

4 pcs, earthenware, 19th century, length: 22, damages.

4 st, lergods, 1800-tal, längd: 22

Condition: skador

800

Monday September 12 2011
at 19:10:07

Lergods