ART / Watercolor paintings & Drawings / Färgoffset 11554085

nr 1155 4085

Max Walter Svanberg

(1912-1994), Sverige

Max Walter Svanberg (1912-1994), Sweden. Arsinoë - dräktskiss till Misantropen. Akvarellerat och metallpräglat samt textil, no signature, 90x60 cm,

Färgoffset, Arsinoë - dräktskiss till Misantropen. Akvarellerat och metallpräglat samt textil, ej signerad, 90x60 cm

Yes

1000

SEK 600

Monday January 15 2018
at 19:01:55

15/1 14:34:23 1      Vinnande bud

  • Artist/Designer

Max Walter Svanberg

Read more about Max Walter Svanberg