KONST / Litografier / Färglitografier 15443319
nr 1544 3319
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografier, 2 st, Stockholm. Signerad, numrerad 181/360, daterad -88. Färglitografi, bildmått: 33x45 cm, yttermått inklusive ram: 46x58 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 maj 2023
kl 18:10:21
26/5 20:11:45
300 kr
28/5 17:57:10
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant