KONST / Litografier / Färglitografi 12422082

nr 1242 2082

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Färglitografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad, daterad 1981,97/150. Motivet: 53x42

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:40:47

18/3 12:29:10 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas