KONST / Litografier / Färglitografi 16602092
nr 1660 2092
Marianne Lindberg De Geer
(f. 1946), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 81/250, oramat löst blad, bladmått: 39x30 cm
Marianne Lindberg De Geer, svensk konstnär född 1946.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 25 november 2024
kl 18:45:31
22/11 19:12:45
1.000 kr
25/11 18:40:01
Marianne Lindberg De Geer
Läs mer om Marianne Lindberg De Geer