KONST / Litografier / Färglitografi 12422096

nr 1242 2096

Hans Arnold

(1925-2010), Sverige

Färglitografi, Hans Arnold (1925-2010), Sverige. Signerad, numrerad 108/360, bladets mått: 58x44 cm

Konditionsrapport: skadad, löst blad

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:05:29

18/3 10:06:18 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Hans Arnold

Läs mer om Hans Arnold