KONST / Litografier / Färglitografi 12422096

nr 1242 2096

Hans Arnold

(1925-2010), Sverige

Färglitografi, Hans Arnold (1925-2010), Sverige. Signerad, numrerad 108/360, bladets mått: 58x44 cm

Konditionsrapport: skadad, löst blad

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:05:29

18/3 10:06:18 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Hans Arnold

Läs mer om Hans Arnold