KONST / Litografier / Färglitografi 12422084

nr 1242 2084

Färglitografi

Erik Olson, 253/310. Signerad, daterad 1967, bladets mått: 50x65

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:42:31

16/3 14:27:48 1      700 kr
17/3 12:35:36 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar