KONST / Litografier / Färglitografi 12422084

nr 1242 2084

Färglitografi

Erik Olson, 253/310. Signerad, daterad 1967, bladets mått: 50x65

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:42:31

16/3 14:27:48 1      700 kr
17/3 12:35:36 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar