KONST / Litografier / Färglitografi 13977269

nr 1397 7269

Bert-Johnny Nilsson

(1934-2004), Sverige

Färglitografi, 4 st, Signerad, daterad 1976, yttermått inklusive ram: 73x57 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:48:04

Bert-Johnny Nilsson

Läs mer om Bert-Johnny Nilsson