KONST / Litografier / Färglitografi 12422139

nr 1242 2139

Färglitografi

Alf Olsson, "Dagsländan", signerad, PT -72. Bladets mått: ca 71x53 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:12:04

  • Tema
  • 18 mar