ART / Lithographs / Färgkrita på litografi 12422079
nr 1242 2079
Anders Österlin
(1926-2011), Sverige
Anders Österlin (1926-2011), Sweden. Signed, dated 1954, sheet: 33x52,
Färgkrita på litografi, Signerad, daterad 1954, bladets mått: 33x52
Anders Österlin, Swedish painter, born 1926, dead 2011.
300
SEK 500
Monday Mars 18 2019
at 18:40:33
150 kr
300 kr
350 kr (Robot)
450 kr
- Thema-auction
Mar 18
Read more about Grafik
Anders Österlin
Read more about Anders Österlin