KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 16259379
nr 1625 9379
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Färgetsningar, 4 st, Signerade, numrerade, 51x42 - 61x50 cm
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 juni 2024
kl 19:24:20
3/6 13:55:26
100 kr
3/6 19:16:31