KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12422143

nr 1242 2143

Axel Fridell

(1894-1935), Sverige

Etsning, Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Stadsmotiv, signerad. Motivet: 19,3x14 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:08:23

  • Tema
  • 18 mar

Axel Fridell

Läs mer om Axel Fridell