KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12422143

nr 1242 2143

Axel Fridell

(1894-1935), Sverige

Etsning, Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Stadsmotiv, signerad. Motivet: 19,3x14 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:08:23

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Axel Fridell

Läs mer om Axel Fridell