KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12422166

nr 1242 2166

Etsning

Åke Johansson. Signerad, daterad 1982,75/100 "Cirkusbild No 4". Motivet: 31x24

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:12:04

  • Tema
  • 18 mar