KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12815082

nr 1281 5082

Emil Ekman

(1880-1951), Sverige

Etsningar, 6 st, Marina. Signerad, Motivet. 16-18x18-31

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 oktober 2019
kl 19:20:05

14/10 17:12:48 1      Vinnande bud

Emil Ekman

Läs mer om Emil Ekman