KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 7394516
nr 739 4516
Etsningar
Monica Cronström, Stockholmsmotiv, signerade, motivets mått: 30x33
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 februari 2012
kl 17:23:43
6/2 17:11:38
Etsningar
nr 739 4516
Etsningar
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 6 februari 2012 |
| 6/2 17:11:38 | 1 | Vinnande bud |