KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17569183
nr 1756 9183
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 15/30. Bildmått: 25x27 cm, yttermått inklusive ram: 37x40 cm
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 22:19:16)
Uppdatera
Visning
fredag 30/1, lördag 31/1, söndag 1/2 och måndag 2/2
Auktionen
avslutas:
måndag 2 februari kl 19:07:23
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert