KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12746167
nr 1274 6167
Ernst Hällgren
(1889-1944), Sverige
Etsning, Läckö slott. Motivet: 31x38 cm. Signerad
Ernst Hällgren, svensk grafiker född 1889, död 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 september 2019
kl 20:18:26
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)