KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11391078
nr 1139 1078
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Etsning, Börje Sandelin (1926-1970), daterad -54, motivet: 21x12
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 20:22:16
15/10 19:52:11
23 okt
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin