KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11898271

nr 1189 8271

Bertil Bull Hedlund

(1893-1950), Sverige

Etsning, Aux Caves des Gourmets. Stämpelsignerad, daterad 1957. Motivet: 24x23 cm

Kondition: med dedikatin

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 11 juni 2018
kl 19:22:52

11/6 17:52:34 1      Vinnande bud

Bertil Bull Hedlund

Läs mer om Bertil Bull Hedlund