KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11391013
nr 1139 1013
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), 'Dunkelt hörn', signerad, motivet: 20x15. Hjert & Hjert 239. Asplund 175
Utrop:
8.000 kr
Såld:
6.400 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 20:30:24
6.400 kr
23 okt
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn