MÖBLER / Bord / Klaffbord 6171125

nr 617 1125

Klaffbord

Tidigt 1900-tal, Ek, längd: 57, djup: 57, höjd: 75

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 december 2009
kl 18:39:42

21/12 14:56:45 1      Vinnande bud