GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Monterskåp 6627814
nr 662 7814
Monterskåp
figurscen, Kina, 1800-tal, 27x27
Kondition: skador
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 oktober 2010
kl 17:05:54
300 kr
400 kr
650 kr
550 kr
Monterskåp
Kondition: skador
nr 662 7814
Monterskåp
Kondition: skador
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 700 kr |
måndag 18 oktober 2010 |