GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 10458606
nr 1045 8606
Fat
Kina, Famille Rose, diameter: 26
Kondition: slitage, skador, nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 juli 2016
kl 19:26:12
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr