GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 10469625
nr 1046 9625
Matservisdelar
24 delar, Booths, England, bland annat terrin
Kondition: slitage, nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 juli 2016
kl 20:08:48
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)