GLASS & CERAMICS / Ceramics / Dinner set 11424685

nr 1142 4685

DINNER SET

15 pieces, Rörstrand, Sweden, wear, minor cracks.

15 delar, Rörstrand

Condition: slitage, nagg

400

SEK 2000

Monday November 6 2017
at 19:23:43

Rörstrand